دستگاه سی ان سی روتاری

دستگاه‌های سی ان سی روتاری کاربردهای متعددی دارند. این دستگاه ها اغلب در صنایع غیر فلزی استفاده می‌شوند.

ویژگی‌های ممتاز این دستگاه‌ها باعث شده است که کاربرد وسیعی پیدا کنند. برخی از مزیت‌های این دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

امکان کنترل توسط کامپیوتر: این دستگاه‌ها می توانند طرح‌های دو بعدی یا سه بعدی را از کامپیوتر گرفته و برای برش یا تراش از آن استفاده کنند. کاربر دستگاه می‌تواند طرح خود را در نرم افزارهای طراحی دو بعدی یا سه بعدی طراحی کرده و پس از تنظیم پارمترهایی مانند سرعت پیشروی یا سرعت دوران  اسپیندل  و …

ظرافت حک و برش: دقت این دستگاه‌ها در حد چند صدم میلیمتر است و با این وصف، در اغلب موارد، ظرافت کار آنها به مراتب از کار دست بیشتر است.

سرعت بالا: دستگاه‌های سی ان سی در عملیات حک یا برش سرعتی به مراتب بالاتر از دست دارند. برای مثال در عملیات تراش چوب با سی ان سی ، سرعت کار چند ده برابر سرعت کاری یک منبت کار است.

سایر مزایا: عملیات دستگاه‌های سی ان سی سایر مزایای عملیات ماشینی نسبت به دستی را داراست؛ مزایایی مانند امکان عملیات طولانی مدت بدون خستگی، یکنواخت بودن نتیجه کار در طول زمان، پایین بودن هزینه‌های جاری در مقایسه با نیروی انسانی و …

برخی از زمینه‌های کاربرد دستگاه‌های سی ان سی روتاری عبارتند از:

أ‌. تابلوسازی
ب‌. قالب سازی
ت‌. خدمات تبلیغاتی
ث‌. صنعت دکوراسیون
ج‌. جواهر سازی
ح‌. صنعت سنگ
خ‌. صنعت  مبلمان
د‌. صنعت الکترونیک (سور اخکاری و حک مدار چاپی)
ذ‌. مدل سازی و  ما کت  سازی

شرکت ماشین سازی بهمن پور، انواع دستگاه های فرز و تراش سی ان سی مخصوص صنایع چوب ، سنگ ، تبلیغات و … را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

شرکت برای دستگاه‌های سی ان سی عرضه شده، خدمات زیر را ارائه می نماید:

  • نصب دستگاه سی ان سی: تمامی دستگاه های سی ان سی عرضه شده ، توسط شرکت در محل مشتری نصب می شوند.
  • آموزش: برای تمام دستگاه‌های سی ان سی ، آموزش به مشتریان ارائه می شود. این آموزش برای دستگاه‌هایی با قیمت‌های پایین و متوسط در محل مشتری و برای دستگاه‌های گران قیمت در محل شرکت سازنده ارائه می‌شود.
  • گارانتی: تمامی دستگاه های CNC این شرکت ، دارای یک سال گارانتی هستند.
  • خدمات پس از فروش: تمام دستگاه‌های سی ان سی دارای خدمات پس از فروش هستند و تعمیرات و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان از طریق شرکت قابل انجام است.

اغلب دستگاه های سی ان سی عرضه شده توسط شرکت ، دارای تا ییدیه‌های معتبر بین المللی ISO و CE (استاندارد اتحادیه اروپا) هستند که نشانه‌ای از کیفیت محصولات عرضه شده هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های سی ان سی و قیمت آنها  لطفا  با شماره‌های مندرج در تبلیغ یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن‌های بخش فروش:

7202514-0253  و 09125532984

آدرس:قم  فلکه ولیعصر جنب تالار آسمان ماشین سازی بهمن پور

نظرات برای این پست بسته شده است.